top of page
Svatby

Nabízíme možnost zapůjčení kabrioletu Audi s řidičem, pro odvoz ženicha na obřad, případně fotografování po obřadu. Bližší podmínky Vám sdělíme na požádání.
Auto s řidičem lze zapůjčit i samostatně!

Auto
pro ženicha

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

OUR EQUIPMENT

Tomáš Horák
 

Jmenuji se Tomáš Horák a celý svůj život žiji v Kutné Hoře.

Už od dětství bylo fotografování mým koníčkem, ve kterém mě můj otec usilovně podporoval.

Proto po ukončení povinné školní docházky bylo mé rozhodnutí jasné: budu fotograf.  Tak se také stalo a je tomu až dodnes.

Už v roce 1978 jsem profesionálně fotografoval svoji první svatbu.

Před rokem 1989 jsem pracoval pod hlavičkou firem, které se tímto oborem zabývaly a po roce 1989 už jako soukromý podnikatel - fotograf.

Během následujících let jsme se důkladně vybavili profesionální technikou, od profesionální zrcadlovky až po digitální minilab. Neustále sledujeme nové trendy v oboru a vzděláváme se.

Ke svatební fotografii přistupujeme vždy s maximální péčí a vážností, kterou si tento jedinečný okamžik zasluhuje.

Naším jediným přáním je, abychom Vám odevzdali nádherné a profesionální  snímky, které Vám budou Váš jedinečný svatební příběh po celý život připomínat.

Vážení snoubenci,
 

dovolte mi, abych Vám nejprve pogratuloval k Vašemu zasnoubení a poděkoval Vám, že uvažujete při této příležitosti o mých službách.

Svatební den je jistě krásný a neopakovatelný start do Vašeho společného života, ale zároveň teď máte před sebou velká i když příjemná předsvatební rozhodování.

Vybrat ty správné šaty a oblek, květiny, místo, kde bude probíhat svatební obřad, kde budete mít hostinu, aby tak Vaše svatba byla jedinečným zážitkem a milou vzpomínkou nejenom pro Vás, ale také pro  všechny svatebčany.

Jedna z dalších věcí, které však musíte také zařídit, bude i výběr toho správného fotografa.

Možná máte šikovného strýčka, který si nedávno koupil nový mobil nebo kamaráda, který je nadšený fotograf a nabídnou se, že Vám svatbu nafotí. Věnujte prosím takové nabídce maximální pozornost, protože ze všech "předsvatebních" rozhodování se jedná o rozhodnutí bez nadsázky nejdůležitější.

Nezapomeňte totiž, že svatební šaty druhý den vrátíte, kytice uschne, jídlo se sní a pití vypije. Jediné však, co Vám z celé svatby nakonec zůstane, budou právě svatební fotografie.

Je proto třeba vybírat  velmi pečlivě a zodpovědně, kdo a jak Vám tento, bezesporu nejdůležitější životní okamžik, zaznamená.

Právě fotografie budou tím, čím se budete moci pochlubit svým přátelům a co Vám osobně bude tento významný den po celý  život připomínat.

Bude mi ctí, budu-li se moci na tak důležitém úkolu podílet.

 

Za sebe Vám mohu slíbit, že ke své práci svatebního fotografa přistupuji vždy velmi zodpovědně a s velikou péčí, jak si tato vzácná událost zasluhuje.

 

O mně
O Vás

Kontakt

Zaujalo vás mé portfolio?

Neváhejte mi poslat mail nebo zavolat a domluvíme se jaké okamžiky vašeho života navždy zachytíme.

Tomáš Horák

 

T: +420 777 684 440

E: foto.horak@tiscali.cz

 

Adresa:

Havlíčkovo nám. 519 

284 01 Kutná Hora

 f

Děkujeme za Váš zájem. Budeme Vás v nejbližších dnech kontaktovat.

Kontakt
Ostatní fotografie
bottom of page